Корзина
12 отзывов
Сонячні панелі

Сонячні панелі

КомпаніяNewLightнадає вам можливість купити сонячні батареїу Львові.Ми реалізуємо високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачання в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі. Ми реалізуємо обладнання для монтажу мережевих сонячних панелей, що дозволяють використовувати і акумулювати вироблену сонячну енергію тоді, коли в ній є максимальна потреба, а також продавати надлишки отриманої електроенергії державі за програмою «Зелений тариф». Встановивши домашню сонячну електростанцію потужністю до 30 кВт, ви зможете брати участь в цій програмі, а також отримати можливість окупити придбане обладнання в максимально можливі терміни.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ

  • Безпека використання цього джерела енергії, що забезпечується за рахунок наявності в кожній системі з сонячною панеллю контролера, що попереджає ризик зворотного струму або перевантаження системи.
  • Сонячні батареї живлять електрикою звичайні електроприлади, що працюють від мережі 220В. Ціни на сонячні панелі, зазначені на нашому сайті, дозволять вам вибрати і купити підходящий комплект обладнання домашньої сонячної електростанції, здатної забезпечити електрикою всі прилади, що знаходяться у вашому домі.
  • Установка сонячних батарей не вимагає узгодження в комунальних службах, отримання дозволу та реєстрації. Вирішивши купити сонячну панель у Львові, ви абсолютно вільно можете встановити її самостійно або залучити для цієї роботи фахівців нашої компанії.
  • Придбання та установка з кожним роком стає доступнішим. Зростання інтересу до альтернативної енергетики, а також розвиток цієї галузі незмінно призводять до того, що ціни на сонячні батареї стають доступнішими для більш широкого кола споживачів.
  • Окупність. Витрати на придбання та установку сонячних батарей повністю окупають себе вже в середині терміну експлуатації, на який розраховано устаткування.
Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 4

Продаж сонячних батарей ми виробляємо зі складу, що значно скорочує терміни доставки і установки устаткування, виключаючи витрати часу. Все реалізоване нами обладнання піддається тестуванню, що дозволяє виключити ймовірні недолікі

Персонал компанії - висококваліфіковані фахівці, які дадуть відповідь на будь-які наявні у вас питання, щодо вибору, придбання, встановлення та обслуговування сонячних батарей.