Корзина
9 отзывов

Побутові стабілізатори напруги

Поломки цифрової та побутової техніки через стрибки напруги - часте явище. Але воно відбувається лише там, де не дбають про безпеку своїх приладів. Якщо заздалегідь це передбачити, можна захистити всю електроніку і складні прилади в будівлі. Тим більше, ремонт контролерів і плат дорого обходиться.

Необхідність встановлення стабілізатора напруги можна вважати лише модним трендом до тих пір, поки не згорить ваш улюблений домашній кінотеатр або інша дорога електротехніка. Лише після цього потреба в стабілізаторі стає очевидною і життєво необхідною.

Стабілізатор напруги дозволяє усунути одну з найбільш поширених причин виходу з ладу побутової та електронної техніки – скачки напруги. А також успішно бореться з пониженою або підвищеною напругою в електромережі, перетворюючи її в стабільні 220 вольт.

Щоб захистити усі прилади в будинку одночасно, можна встановити один потужний стабілізатор при вході мережі електроживлення в будинок або квартиру, відразу після лічильника.

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 4
 Як розрахувати потужність стабілізатора напруги?

Зазначена в характеристиках стабілізатора потужність – це потужність при вхідній напрузі 220В. Якщо у вашій електромережі напруга понижена, то стабілізатор видаватиме 220 на виході, при цьому втрачаючи в потужності в тій же пропорції, що і співвідношення напруг.

Наприклад, у вас в будинку напруга падає до 170В. Коефіцієнт перетворення буде дорівнювати: 220 / 170 = 1,3. Якщо сумарна потужність всіх електроприладів – 10 кВт, то при 170В і відповідному коефіцієнті 1,3 вам буде потрібен стабілізатор на 10 * 1,3 = 13 кВт.

Також рекомендується брати стабілізатор ще з більшим запасом потужності, на випадок якщо ви в майбутньому вирішите докупити ще деякі додаткові електроприлади.